Witaj Sensei!

Poznaj ekspertów z ekipy Asseco Master Team, którzy dodatkowo będą szkolili Starterowców w ramach stażu. Swoją wiedzą z zakresu Javy, Springa, C++ i nie tylko podzielą się podczas dedykowanych warsztatów.

 Cel jest jasny – level up konkretnej wiedzy. 

Stażyści sami projektują swój rozwój wybierając warsztaty, w których chcą wziąć udział. Tu nie ma limitu na wiedzę, Starterowcy mogą wziąć udział w każdych z oferowanych. Mentorzy natomiast będą dodatkowo czuwali nad stażystami, odpowiadając na pytania i pomagając im maksymalnie wykorzystać 3 miesiące na zgłębianie wiedzy i praktyki.

Może już wkrótce to Ty powitasz ich słowami Witaj Sensei? Poznaj ich już teraz!

Sajenko

Karmelita

Adler

Sajenko

Sajenko

Sajenko

Sajenko Sensei

Adam Sajenko

Programista niemal od kołyski. Aktualnie Java developer z doświadczeniem w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania od analizy i projektowania, poprzez implementacje do testów i wdrożenia. Wszystko stanowi całość, dlatego każdy krok weryfikuje, aby był jeszcze lepszy. Porusza się tylko na dwóch kółkach. Cały czas. Jeśli prędkość roweru mu się nudzi, przesiada się na motocykle.

Java
Spring
Kliknij
i sprawdź go
Before After

Karmelita Sensei

Before After

Michał Karmelita

Wybuchowe połączenie – prawnik i informatyk. Zgodnie z sercem osiąga coraz wyższe poziomy wtajemniczenia w Javę. Sensei zrównoważony. W wolnym czasie stara się oddawać przyjemnościom i unikać przykrości. Nie znacie dnia, ani godziny, kiedy i gdzie go spotkacie określa siebie bowiem jako „zapalony podróżnik”.

Java
Michał jest mocny w Javie
jak Kenshiro w Pięści Gwiazd Północy.
Bierze bugi na klatę i robi z nich żetony.
Kliknij
i sprawdź go

Adler Sensei

Jakub Adler

Programowaniem zainteresował się daaaaawno temu. Przez pierwsze 2-3 lata dziergał proste strony w HTML. W C++ wszedł jak katana w sayę. Potem już poszło… Aktualnie regular developer, którego lubi nazywać „Ultra Fullstack Developerem”, bo oprócz tradycyjnego duo backend + frontend (Java + Angular) jego dodatkową specjalizacją jest C++, którym patroszy nieco starsze „bebechy” systemu. Poza godzinami pracy lubi sobie strzelić. Zarówno strzelić z rewolweru jak i strzelić kraftowe piwko – niekoniecznie tego samego dnia…

Wywiad „Jak wyglądają początki w branży IT po ukończeniu stażu w Asseco? Historia Jakuba Adlera”

Java
C++
Before After

Choose your destiny!